KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257592
nr 1425 7592
Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition. Olja på duk, 74x74, yttermått inklusive ram: 79x79 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:33:36
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)